Kolekcie

Hryzkaj ma!

Idú ti zúbky? Alebo akurát prežívaš orálnu fázu vývinu? Viem, teraz všetko objavuješ svojimi ústami, jemné motorické schopnosti nie sú ešte dostatočne vyvinuté na zmapovanie nových povrchu malými prštekmi. Ak si vyberieš z tejto kolekcie, nemusíš sa čoho báť (ani maminka 😊 ), môžeš skúmať ústami, koľko len chceš! Tieto háčkovance nemajú umelé komponenty, priadza je certifikovaná (Eko-tex® standard 100), takže môžeš si byť istý, že ti neublížia. Drevený krúžok je leštený a neošetrený, perfektne pomáha pri prerezávaní zúbkov. Ba do konca pre ešte väčšiu zábavu som do niektorých skrývala aj jemnú hrkálku 😉 

Stavaj zvieraciu vežu!

Aký si šikovný! Máš už svoje obľúbené zvieratko? Poznáš farby a pomery? Alebo sa to len teraz učíš: čo je menšie a čo väčšie? Táto háčkovaná veža ti bude veľmi nápomocná! Pozostáva celkovo zo šiestich dielikov a ak ju poskladáš v správnom poradí, vznikne z nej veža! To je ale úžasné! Ak to ešte sám nezvládeš, popros brata alebo sestru, aby ti pomohli a uvidíš, že sa to rýchlo naučís! Môžeš sa s nimi aj mojkať, pri háčkovaní zvieracej veže a vyšívaní jej tváričky som použila tú najjemnejšiu priadzu s certifikáciou ( Eko-tex® standard 100). Neobsahuje žiadne umelé časti.

Objednaj si a vyskúšaj 😉 

 Dobrú noc a sladké sníčky ♥

Viem, že si ešte pamätáš, keď si býval v maminkinom brušku a najviac upokojujúce bolo hrať sa s pupočnou šnúrou. Neboj sa, aj mimo bruška sú super vecičky, ktoré Ti pomôžu prežiť každodenné prekážky. Také sú napríklad mojkáčiky alebo spinkáčiky. Nech ich nazveš akokoľvek, jedno je dôležité: pomôžu Ti upokojiť sa a nájsť pevný bod vo svojom malom svete.
Ak si vyberieš z tejto kolekcie, nemusíš sa báť (ani maminka 😊), môžeš skúmať ústami, koľko len chceš! Tieto háčkovance nemajú umelé komponenty, priadza je certifikovaná (Eko-tex® standard 100), takže môžeš byť istý, že ti neublížia. Objímaj tú jemnú háčkovanú handričku, privoňaj ju, aby si mal pocit pokoja a bezpečia ♥

Počuješ ako hrká?

Si taký malinký, akurát si dorazil medzi nás. Čakali sme už na teba! Pozri sa, čo sme ti doniesli! To bude zábava, hrkálka! Dúfam, že sa ti páči. Nech sa páči, môžeš si vybrať! Zajačik, mačiatko, medvedík? Počúvaj, odlož hrkálku na neskôr, bude sa ti to hodiť, keď ti pôjdu zúbky. Potom ich môžeš pchať do úst a hryzkať, koľko len chceš. Tieto háčkovance neobsahujú umelé komponenty, uháčkovala som ich z certifikovanej priadze (Eko-tex® standard 100),  takže môžeš byť istý, že ti neublížia. Drevený krúžok je leštený a neošetrený, perfektne pomáha pri prerezávaní zúbkov. Do toho!

Tím podlhovastých

Podaj mi ruku! Môžeme ísť? Každý člen z tímu podlhovastých na to čaká, aby si ich chytil za ruku a odniesol ich domov. Kto je tvoj obľúbený člen z tímu? U mňa zajačik vyhráva, jeho pohľad je taký zábavný! S istotou môžem povedať, že hračkami z tejto kolekcie vybudujete dlhodobý vzťah, lebo každé zvieratko sa dá naťahovať, sú veľmi verné a odolné. Už sa neviem dočkať, koho si vyberieš!

PYŽAMKÁ SEM!

V noci pyžamko, cez deň pekné šaty. Čo sa však stane s pyžamkom cez deň? Poriadok musí byť, takže precízne zložené pyžamká odpočívajú v posteli.  Ale len tak pyžamká nenechajme! Určite sa nudia! Hm… Už viem! Uháčkujme pyžamožrúta! Cez deň sa ti postará o tvoje pyžamko a večer, keď ideš spinkať, zrazu sa zmení na mäkučkého kamaráta, ktorý ti bude strážiť sny. Dobrú noc a sladké sníčky!

Bábiky

Vítaj, mladá slečna! Táto kolekcia oslovuje práve Teba: kolekcia plne háčkovaných bábik vrkočom, konským chvostom, blondínka, s hnedými vlasmi, čiapkou, v šatách, v nohaviciach a malými kabelkami. Dospelí si myslia, že hrať sa s bábikami je len taký detský výstrelok, ale ja viem, že prostredníctvom hry spracovávaš; a  prežívaš každodenné udalosti, začleníš nové zážitky a oživíš tajné túžby svojej duše. Príďte si vybrať!

Ozdob si svoju kľúčenku!

Ak správne tipujem, toto bude tiež dievčenská téma… Muži nechápu, prečo by mali byť na kľúčenke milión ďalších, iste nepostrádateľných visiacich vecí. Ženy zase nechápu, prečo na kovovom krúžku majú byť len kľúče. Možno nenájdeš odpoveď na tú otázku, ale určite tu nájdeš veľa malých fenomenálnych vecí 😉 Poď si vybrať!

Nákupný košík
sk_SKSlovak