Som tu pre Teba

KDE MA NáJDEš

Brestovec 157
94617 Brestovec

ZAVOLAJ, NAPíš

Tel.: +421 915 517 307
Email: info@nomini.eu

KEDY SOM K DISPOZíCII

KAŽDÝ DEŇ MEDZI
9:00 a 21:00

Máš otázku?

Ak máš hociakú otázku, neváhaj ma kontaktovať!

Pozbierala som zopár otázok, ktorých často počujem, keď sa stretnete prvýkrát s NoMini.

Jednoznačné je, že každé NoMini je na vysokej úrovni roztomilosti. To je samozrejmosťou, keďže každú hračku háčkujeme plnou láskou a oddanosťou. Neexistuje žiadna strojová výrobná linka ani automatizovaný systém. Tu, prosím, len a výlučne dve šikovné ruky, ktoré pilne pracujú.

Hocikomu bez výnimky. No dobre, možno si na prvý pohľad myslíte, že tie roztomilé hračky sú výlučne pre bábätká – a možno máte pravdu -, nuž nájdete v ponuke nájdete napr. bytové dekorácie a všeliaké veci aj pre dospelých.

Od narodenia môžu ísť do ruky (úst) dieťaťa moje háčkované hračky. Nič to nedokazuje lepšie, než to, že  práve háčkované chobotničky sú umiestnené priamo v inkubátore k predčasne narodeným deťom. Ale pozor!! Nie každá háčkovaná hračka je bezpečná pre deti! Existuje niekoľko hlavných kritérií, ktorých treba splniť, aby sme vedeli pokojne dať svojmu dieťaťu tú háčkovanú hračku. Niektorí z vás už možno poznajú certifikáciu OEKO-TEX® STANDARD 100. Tento certifikát je pre textilný výrobok (látka, priadza…), a zaručuje, že produkt nepúšťa farbu a je bez toxických látok. Hrdo sa hlásim, že všetky háčkované hračky NoMini bez výnimky sú vyrobené z priadze, ktoré má túto certifikáciu. Takže ak by to vaše dieťa rado pochrumkalo, nech sa páči!

Veľmi jednoduchá vec: môžete ju prať ručne alebo aj v práčke. Pri ručnom praní je evidentné, že urobíme kúpeľ z vody so saponátom, potom trošku vypláchneme vlažnou vodou. Ak zvolíte pranie v práčke, vložte hračku do pracieho vrecka alebo obliečky, perte pri 30 °C a nízkej otáčke. Nerada sa suší v sušičke, nech sa suší na vzduchu 🙂

Tak ako maliar nemôže vytvoriť dva dokonale rovnaké obrazy, aj medzi háčkovaním hračkám bude vždy nuansa. Použitý materiál, popis, technické parametre sú samozrejme rovnaké, no ak podrobne preskúmame, vieme objaviť drobné rozdiely. Nu ja osobne si myslím, že práve v tom sa skrýva jedinečnosť ručne vyrábaných tvorieb.

Samozrejme! Radosťou uháčkujem unikátne kusy. Niekto si objednáva z existujúcej ponuky, len unú farebnú kombináciu, ďaľší si nechá uháčkovať postavu na základe kresby svojho dieťaťa. Kreativita jednoducho nepozná hranice! Musíš ale rátať s tým, že spĺňať extra požiadavky vrvá viac týždňov. Neváhaj ma kontaktovať, urobím všetko pre Teba 🙂

Warenkorb
de_DEGerman